• UNIPELET granulu katli

  Čuguna apkures katls KLIMOSZ UNIPELET ar augstas efektivitātes granulu degli. Piemērots kurināšanai ar granulām, kuru diametrs ir 6-8 mm, automātiskajā režīmā.

  Lasīt tālāk

 • MiniPELET granulu katli

  MiniPELET - granulu katlu sērija ar mūsdienīgu un kompaktu dizainu ir paredzēta mazām katlu telpām un jaunbūvēm. Ražoti no augstas kvalitātes katla tērauda.

  Lasīt tālāk

 • 1
 • 2

DROŠĪBA UN LIETOŠANAS ĒRTUMS

Katli ir izgatavoti no P265GH katla tērauda ar paaugstinātu izturību pret augstu temperatūru svārstībām un siltummaiņa 8 mm biezumā, nodrošinot ilgu un drošu kalpošanas laiku.

Kvalitāte 100%

KLIMOSZ - tā ir pārbaudīta preču zīme Eiropas apkures tehnoloģiju tirgū daudzu gadu garumā. KLIMOSZ sadarbojas ar labākajiem Polijas un Vācijas materiālu piegādātājiem.

EKOLOĢIJA UN KOMFORTS

Vides aizsardzība un kaitīgo vielu izmešu daudzuma samazināšana atmosfērā ir KLIMOSZ galvenā prioritāte, tādēļ KLIMOSZ ražo katlus, kas atbilst 5. klases prasībām.

Granulu katli KLIMOSZ

granulu katli

Mūsdienās ir pieejami daudz un dažādi apkures veidi. Tas zināmā mērā mulsina cilvēkus, liekot viņiem aizdomāties, kādu apkures veidu izvēlēties. Tomēr, ja jūs meklējat ekonomisku variantu, kas, tajā pašā laikā, būs arī videi draudzīgs, izvēle ir granulu katli.

Granulu katli pēdējā laikā ir kļuvuši īpaši populāri, pateicoties pilnīgi automatizētam degšanas procesam un augstajai efektivitātei. Vienkāršā un ērtā apkalpošana, salīdzinājumā ar citiem katlu tipiem,, būtiski samazina katla apkalpošanas laiku. Jums ir nepieciešams tikai uzpildīt bunkuru ar granulām un, ik pēc noteikta laika, izbērt pelnu tvertni.

Atkarībā no iekārtas modeļa, ir iespējams pieslēgt interneta moduli, kas dos iespēju kontrolēt katla darbību attālināti.

Šai kurināmā sadedzināšanas tehnoloģijai ir daudzas priekšrocību. Tā kā pats katls ir visas apkures sistēmas "sirds", tas automātiski pielāgojas patērētāja vajadzībām. Ko tas nozīmē? Ar iekārtas palīdzību tiek saražots tik daudz siltuma, cik ir nepieciešams, vēlamo siltuma apjomu lietotājs nosaka pats ar termostata vai katla automātikas palīdzību.

Ja jūs esiet ieinteresēti iegādāties šādu katlu, vispirms vajadzētu apsvērt dažas lietas. Kāda būs apsildāmā platība un vai jūs izmantosiet katlu karstā ūdens sagatavošanai. Labākais risinājums ir konsultācija pie speciālista, kurš palīdzēs izvēlēties nepieciešamo katla jaudu. Pamatojoties uz to, jūs varēsiet izvēlēties katlu, kas atbilst tieši jūsu prasībām.

X

Right Click

No right click