Par Klimosz

KLIMOSZ ir viens no lielākajiem, augstas kvalitātes čuguna un tērauda apkures katlu, ražotājiem Polijā. Uzņēmuma misija ir ražot produkciju, kuras pamatā ir augstākie tehnoloģiskie standarti. Pateicoties labi attīstītam dīleru tīklam Polijā un Eiropā, KLIMOSZ nodrošina saviem klientiem apkalpošanu visaugstākajā līmenī.

Pieredze, kas iegūta katlu ražošanā 25.gadu garumā, deva KLIMOSZ iespēju attīstīt tehnoloģiski progresīvus risinājumus, kas vainagojās ar plašu apmierinātu klientu loku, stabilu pozīciju tirgū un apkures nozarē. Klimosz katli ir paredzēti visprasīgākajiem lietotājiem, kuri novērtē visaugstāko kvalitāti, lietošanas ērtumu un uzticamību.

Klientu apmierinātība un uzticība ir mūsu lielākā vērtība, kas motivē mūs turpināt strādāt un attīstīties.

Rūpnīcā strādā labākie inženieri un speciālisti siltumapgādes nozarē. KLIMOSZ sadarbojās ar labākajiem piegādātājiem, kas piedāvā augstākās kvalitātes produkciju. Uzņēmumam ir pētījumu un mērījumu veikšanas iekāras, ar kuru palīdzību tiek veikta katlu darbības testēšana un optimizēšana. Apņēmība attīstīties un rūpēties par apkārtējo vidi, pateicoties novatoriskiem risinājumiem, tiek vienmēr apstiprināti un aizsargāti ar patentu tiesībām Patentu birojā Polijā.

Vides aizsardzība un kaitīgo vielu izmešu daudzuma samazināšana atmosfērā ir ražotāja prioritāte, tāpēc KLIMOSZ investē jaunu katlu izstrādē, kas atbilst prestižākajai piektajai kvalitātes klasei un EkoDesign.

 

KlimoszKlimoszKlimosz

X

Right Click

No right click