PĀRBŪVES KOMPLEKTI

ZPA komplekts

Korpuss izgatavots no augstas kvalitātes katla tērauda. Aprīkots ar ietilpīgu 190 litru bunkuru ar vāku, kurš aprīkots ar hidrauliskajiem amortizātoriem, retortes degli un uzticamu motoreduktoru no labi pazīstama ražotāja.

Automātiskais degļa komplekts ir kā alternatīva cilvēkiem, kas izmanto čuguna katlus KLIMOSZ WALLY (U22), VIADRUS HERCULES U22, VIADRUS HERCULES U26. Šis ir arī risinājums tiem cilvēkiem, kuriem pašlaik nav pietiekamu līdzekļu, lai nopirktu jaunu katlu ar automātisko kurināmā padevi. Šajā situācijā jūs varat iegādāties izturīgu čuguna katlu KLIMOSZ WALLY (U22), VIADRUS HERCULES U22 vai U26, un aprīkot to ar automātisko kurināmā padeves komplektu, ar čuguna retortes degli.

Lasīt tālāk: ZPA komplekts

ZPR komplekts

Korpuss izgatavots no augstas kvalitātes katla tērauda. Aprīkots ar ietilpīgu 190 litru bunkuru ar vāku, kurš aprīkots ar hidrauliskajiem amortizātoriem, multi-kurināmā degli un uzticamu motoreduktoru no labi pazīstama ražotāja.

Automātiskais degļa komplekts ir kā alternatīva cilvēkiem, kas izmanto čuguna katlus KLIMOSZ WALLY (U22), VIADRUS HERCULES U22, VIADRUS HERCULES U26. Šis ir arī risinājums tiem cilvēkiem, kuriem pašlaik nav pietiekamu līdzekļu, lai nopirktu jaunu katlu ar automātisko kurināmā padevi. Šajā situācijā jūs varat iegādāties izturīgu čuguna katlu KLIMOSZ WALLY (U22), VIADRUS HERCULES U22 vai U26, un aprīkot to ar automātisko kurināmā padeves komplektu, ar multi-kurināmā degli.

Lasīt tālāk: ZPR komplekts

ZPP komplekts

Komplekts ar granulu degli ir paredzēts KLIMOSZ WALLY (U22), VIADRUS HERCULES U22 katlu pārbūvei. Šis komplekts dod iespēju apkures katlam darboties automātiskajā režīmā, ar automātisko kurināmā padevi. Šis piedāvājums ir labs risinājums cilvēkiem, kuriem pašlaik nav pietiekami daudz līdzekļu, lai iegādātos granulu katlu. Šajā situācijā jūs varat iegādāties čuguna apkures katlu KLIMOSZ WALLY (U22), VIADRUS HERCULES U22, un aprīkot to ar pārbūves komplektu, tādā veidā iegūstot pilnvērtīgu granulu katlu. Jebkurā brīdī ir iespējams izņemt granulu degli un uzstādīt atpakaļ oriģinālās katla durvis, ja radusies nepieciešamība kurināt katlu ar malku vai oglēm manuālajā režīmā.

Lasīt tālāk: ZPP komplekts

X

Right Click

No right click