Retortes degļi

Retortes degļi

Tā ir uzticama, vienkārša un gadiem pārbaudīta konstrukcija, kura ir paredzēta, lai efektīvi kurinātu ar oglēm (5-25 mm frakcija) un ar ļoti augstu efektivitāti līdz pat 90%. Korpuss un reste šajā deglī ir izgatavoti no čuguna. Degļa raksturīgākā īpašība ir tā universalitāte kurināmā izvēlē - neskaitot ogles, ir iespējams kurinātā arī ar granulām, lai jūs, jebkurā laikā, ērti un vienkārši varētu nomainīt kurināmā veidu. Turklāt, papildus drošību nodrošina augstākās kvalitātes motoreduktors, no labi pazīstama ražotāja, ar vienkāršu un efektīvu aizsardzību pret padeves skrūves bloķēšanu.

Apkures katli ar šī tipa degli: LE EKO, LE, DUO EKO, DUO NG, COMBI EKO, COMBI NG, IRON EKO, DUO INDUSTRIAL NG, MAXI

Pārbūves komplekts ar šī tipa degli: ZPA


Multi-kurināmā degļi

Multi-kurināmā degļi

Tā ir uzticama un izturīga konstrukcija - degļa reste ir izgatavota no čuguna. Degļa priekšrocība, salīdzinājumā ar retortes degli, ir tā konstrukcijā bez „L” veida izliekuma, līdz ar to ir mazāka pretestība kurināmā padevei. Šo degļa tipu ir ieteicams izmantot kurināšanai ar zemas kvalitātes kurināmo, piemēram, ogles (5-25 mm frakcija) ar piemaisījumiem, smalko ogļu frakciju, graudus, sliktas kvalitātes kokskaidu un salmu granulas un biomasu. Pateicoties unikālajai degļa kostrukcijai un degšanas procesam, nav nepieciešams uzstādīt liela diametra dūmvadu.

Apkures katli ar šī tipa degli: MULTIDUO EKO, MULTIDUO NG, MULTICOMBI EKO, MULTICOMBI NG

Pārbūves komplekts ar šī tipa degli: ZPR


Granulu degļi

Granulu degļi

Tā tika izstrādāta, pateicoties uzņēmuma Klimosz inženieru lielajai pieredzei, kas uzkrāta daudzu gadu garumā, tādā veidā tika panākta efektīva granulu sadedzināšana un augstāks iekārtas lietošanas ērtuma līmenis, tāds kā gāzes katlos. Inovatīvajam granulu deglim ir ļoti augsta efektivitāte līdz pat 99%. Tajā ir dubultā automātiskā tīrīšanas sistēma (ar gaisa padevi un mehāniskā - ar kustīgo degļa resti). Deglis ir aprīkots ar automātiskās aizdedzes, dzēšanas un gaidīšanas režīmiem, kā gāzes katlā – tādēļ, tas nepatērē ne grama kurināmā, ja nav saņemts signāls no vadības paneļa par nepieciešamību sākt sildīt - kas dod papildus ietaupījumus, mazāku granulu patēriņu.

Apkures katli ar šī tipa degli: LE PELET EKO, LE PELET, DUOPELET EKO, DUOPELET NG, UNIPELET, DUOPELET NG INDUSTRIAL

Pārbūves komplekts ar šī tipa degli: ZPP

X

Right Click

No right click