KLIMOSZ LE PELLET ir paredzēts darbam ar ekoloģisku un atjaunojamu kurināmā veidu – granulām, automātiskajā režīmā. Atbilst piesārņojuma samazināšanas programmas prasībām. Katls nav aprīkots ar režģi, kur būtu iespējams, manuālajā režīmā, kurināt arī ar oglēm vai malku.

Inovatīvs granulu deglis ar augstu efektivitāti līdz pat 99%, ar divkāršo automātiskās tīrīšanas sistēmu standartaprīkojumā: ar gaisu un mehānisko ar kustīgo režģi, turklāt, ir aprīkots ar automātiskās aizdedzināšanas, dzēšanas un gaidīšanas režīmu funkcijām – tas nozīmē, ka netiek patērēts ne grama kurināmā, ja tas nav nepieciešams, tādā veidā iegūstot papildus ietaupījumus. SPIRO padeves caurule, kas izgatavota no īpašas metāla sakausējuma, nodrošina aizsardzību pret liesmas atgriešanos kurināmā tvertnē.

Piemērots jebkurai katlu telpai, ja nepieciešams, jūs varat pārlikt degli katla otrajā pusē. Standarta komplektācijā ietilpst 300 litru bunkurs, kas dod iespēju katlam darboties līdz 7. dienām ar vienu kurināmā uzpildes reizi. Vajadzības gadījumā jūs varat uzstādīt tvertni ar ietilpību 900 litri vai 1700 litri (papildaprīkojums).

Klimosz KLIMOSZ LE PELLET ražošanā tiek izmantoti novatoriski un patentēti risinājumi vienkāršai katla uzstādīšanai – dūmvada izvada leņķa maiņa: novatorisks risinājums, ko patentējis KLIMOSZ katlu ražotājs, atvieglo pieslēgšanu pie dūmvada, izvēloties vertikālu vai horizontālu pieslēguma veidu.

Mūsdienīgs un intuitīvi saprotams vadības bloks KLIMOSZ KOMFORT standartaprīkojumā!

Katla priekšējās durvīs (izņemot EKO versiju) ir iestrādāta minerālvate, kas ne tikai palīdz samazināt siltuma zudumus, bet arī pasargā durvju ārējo virsmu no uzkaršanas.

LE PELET granulu katlu dūmvada izvads

Klimosz LE PELET katla priekšrocības:

Katls ir ekoloģisks tīrs produkts ar ļoti zemu kaitīgo vielu izmešu daudzumu, tādā veidā tiek veicināta gaisa kvalitātes uzlabošana; 

Siltummainis ar augstu efektivitāti;

Granulu deglis ar augstu lietderības koeficentu > 90% ar divkāršu automātisko tīrīšanu standartā: produktīvo, kā arī mehānisko ar kustīgo degļa resti;

Katls ir izgatavots no augstas kvalitātes katla tērauda;

Iespēja mainīt degļa izvietojumu - no labās vai kreisās puses;

Maināms (vertikālais / horizontālais) izvads uz dūmvadu - novatorisks risinājums, ko šī katla ražotājs ir patentējis;

Iekļauti automātiskās aizdedzināšanas, dzēšanas un gaidīšanas režīmi;

Aprīkots ar atpakaļdegšanas aizsardzības sistēmu;

Ietilpīgs cinkots bunkurs 300 litri - pietiekami liels, lai nodrošinātu ilgstošu apkures katla darbību ar vienu kurināmā uzpildes reizi;

Priekšējās durvīs ir iestrādāts izolācijas materiāls, kas pasargā no apdegumiem.

 

Kurināmais

granulas

 

LE PELET granulu katlu TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

 
Parametri LE PELET 10 LE PELET 20 LE PELET 30 LE PELET 40
Jauda (kW): 10 20 30 40
Efektivitāte (%): 90 90,2 91 90
Jaudu diapazons (kW): 3-11 7-21 10-30,7 12-40
Dūmgāžu temperatūra (C0): 90-140
Ūdens tilpums (dm3): 83 105 112 125
Dūmvada diametrs (mm): 160
Dūmvada vilkme (Pa): 7-20 10-25 10-30
Maks.ūdens darba spiediens (bar): 2
Svars (kg): 400 470 520 570
 

 

 

LE PELET granulu katlu APRĪKOJUMS

 

Pamataprīkojumā:

automātika KLIMOSZ KOMFORT

bunkurs 300L

Papildaprīkojumā:

WiFi modulis

bunkurs 900L

bunkurs 1700L

 

WiFi modulis

X

Right Click

No right click